O firmie

słonina

Jesteśmy rodzinną firmą, która działa na rynku już ponad 40 lat. Kuchenne zabudowy wnętrz, kuchnie na zamówienie, szafki kuchenne, meble na wymiar to nasza specjalność!
Wszystkie produkty tworzymy na indywidualne zamówienie, aby spełnić marzenie o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach.
Nasi Klienci biorą czynny udział w procesie projektowania, by efekt końcowy był w pełni satysfakcjonujący. Tworzymy meble w dowolnym wymiarze oraz kolorystyce, dzięki czemu każda realizacja jest unikatowa.

Tworzenie mebli kuchennych jest dla nas tradycją i wielkim darem, które staramy się pielęgnować.signature

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, czego dowodem są liczne rekomendacje oraz pozytywne opinie naszych Klientów.
Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz kompleksową obsługę – od zebrania pomiaru w domu Klienta, stworzenie personalizowanego projektu po doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia, transport oraz montaż (na życzenie).
Firma realizuje zlecenia nie tylko na rynku polskim, ale również w Słowacji, Węgrzech, Austrii, Niemczech, Czechach czy Francji.

MEBLE SŁONINA

NASZA HISTORIA

PASJA RODZI PROFESJONALIZM

CERTYFIKATY DANIELA SŁONINY

RODZINA Z TRADYCJĄ

OD CZEGO SIĘ ZACZĘŁO...

Słonina Meble to rodzinna firma z wieloletnią tradycją.

Założycielem firmy jest Tadeusz Słonina, który swoją przygodę ze stolarstwem zaczął w latach 70, gdy przygotowywał się do zawodu w szkole w Kalwarii Zebrzydowskiej. Po zdaniu egzaminów czeladniczych i egzaminu mistrzowskiego (pedagogicznego), założył swoją firmę w maju 1980 roku.

Od lat szkoli młode pokolenia stolarzy i chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem. Fachu nauczył również swoich synów. Obecnie z jednym z nich, Danielem, prowadzi warsztat oraz firmę Meble Słonina.

GŁOWA PEŁNA POMYSŁÓW

NOWE POKOLENIE Z PASJĄ

Młodszy syn Tadeusza, Daniel, z uśmiechem opowiada o tym, że to tata „namówił” go do nauki fachu. Po ukończeniu szkoły i zdaniu egzaminu czeladniczego dołączył do taty i wyszedł z inicjatywą, by wprowadzić zmiany w firmie. Zaproponował, by wyjść do indywidualnych Klientów, ponieważ wcześniej meble były sprzedawane pośrednikom. Daniel chciał skrócić ten proces, by móc kompleksowo zajmować się Klientami i realizacją indywidualnych zamówień. Momentem przełomowym był zakup samochodu dostawczego i wyprawa na podbój rynku!

Z PASJĄ UDOSKONALAMY NASZE PRODUKTY

INNOWACYJNE STOLARSTWO

Tadeusz zaznacza, że branża stolarska rozwija się w zawrotnym tempie.W latach 70. wszystko robiło się ręcznie, natomiast teraz proces produkcji mebli jest o wiele szybszy i bardziej zmechanizowany. Tadeusz wychodzi naprzeciw nowym trendom i innowacjom, ale nie zapomina, jak ważną rolę odgrywa w tej branży doskonałe rzemiosło i pasja do tworzenia unikatowych produktów.